021-22546643
​INFO@SANATSCHOOL.IR
ساعت کاری: 7:30  الی 14

هنرستان علم و صنعت

فنی حرفه ای
منطقه 4 تهران

تهران، پاسداران ،گلستان یکم،​​(شهید مومن نژاد) پلاک 88
021-22590019- 02122559306
با ما در ارتباط باشید
​​info@sanatschool.ir
شماره تماس
(021) 26656835
پیش ثبت نام
هنرستان علم و صنعت- بهترین هنرستان - تهران- برترین هنرستان- منطقه4 علم و صنعت

حسابداری اموال و انبار

توضیح مطالب کتاب حسابداری اموال و انبار

 

یازدهم حسابداری  - هنرستان علم و صنعت

فصل اول: در این فصل با عنوان »حسابداری اموال« مستندات مرتبط با خرید و نگهداری اموال معرفی نمودهایم و پس از طبقهبندی اموال و تعیین بهای تمام شده هر یک از انواع آن نسبت به صدور سند خرید و بیمه اموال اقدام شده است.

فصل دوم: متصدی حسابداری کاردکس اموال، پس از معرفی پالک کوبی اموال و نحوه انجام آن با توجه به استانداردهای حسابداری و قوانین مالیاتی مربوطه نسبت به صدور سند استهالک اموال با توجه به انواع هر یک از آنها اقدام شده است.

فصل سوم: با عنوان متصدی حسابداری کنارگذاری و فروش اموال است. با توجه به اجباری یا اختیاری بودن خروج اموال و دائم یا موقت بودن آن پس از تعیین سود یا زیان احتمالی خروج اموال نسبت به صدور سند حسابداری آن اقدام شده است.

فصل چهارم: با عنوان متصدی حسابداری فروش (خدمات پس از فروش) نام دارد. در این پودمان تعیین ذخیره برای خدمات پس از فروش با توجه به تجربیات سنوات قبل و آییننامههای داخلی مربوطه انجام شده و در پایان هر سال برآورد میشود تا در طی سال بعد نسبت به صدور سند حسابداری ارائه خدمات پس از فروش، اقدام شود.

فصل پنجم: با عنوان متصدی حسابداری انبار میباشد که در آن هنرجویان پس از آشنایی با نحوه انبارگردانی و کنترل مستندات نگهداری کاال در انبار و تعیین مغایرت احتمالی نسبت به صدور سند حسابداری تعدیالت موجودی کاال در انبار میتوانند انجام دهند.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش